Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

26.06.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #motocyklista   #tragedia   #sieraków   

23 czerwca br. o godzinie 15.30 w Sierakowie w rejonie ośrodków wypoczynkowych doszło do zdarzenia samochodu osobowego i motocyklisty. Droga była zablokowana kilka godzin. Kierowca jednośladu został przetransportowany LPR do poznańskiego szpitala. Niestety na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

 

W niedzielę (23.06) w Sierakowie na ulicy Poznańskiej w rejonie ośrodków wypoczynkowych w auto osobowe uderzył 25 letni motocyklista z powiatu szamotulskiego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany LPR do poznańskiego szpitala. 

Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. 

Droga z Sierakowa do Kwilcza była przez kilka godzin nieprzejezdna. Ruch odbywał się przez miejscowość Góra.  Na miejscu zdarzenia policjanci z udziałem technika kryminalnego zabezpieczyli ślady, sporządzili oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali ustalonych świadków. 

Nieuwaga, nadmierna prędkość czy inna przyczyna mogła doprowadzić do tego tragicznego zdarzenia, będzie przedmiotem postępowania, które jest nadzorowane przez Prokuratora Rejonowego z Szamotuł. 


To może Cię także zainteresować:
Zatrzymano czyścicieli myjni samochodowych
Podpisanie umowy na dofinansowanie przebudowy drogi powiatowej
Kronika policyjna 29.06 - 01.07.2019 r.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze