Uroczysty apel w KP PSP Międzychód

14.11.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #apel   #niepodległość   #międzychód   

14 listopada o godzinie 10:00 w siedzibie KP PSP Międzychód odbył się uroczysty apel z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Meldunek mł. bryg. Mariuszowi Trajnowskiemu – Komendantowi Powiatowemu PSP w Międzychodzie złożył dowódca uroczystości kpt. Krzysztof Grześkowiak. Następnie odegrano hymn państwowy i odczytano list okolicznościowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadiera Leszka Suskiego.

W trakcie spotkania wręczono nagrody przyznane przez Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej, a także decyzje Komendanta Powiatowego PSP w Międzychodzie - 19 funkcjonariuszy awansowano na wyższe stanowiska służbowe, ponadto mł. ogn. Wiesławowi Kumańskiemu powierzono pełnienie obowiązków głównego księgowego.

Spotkanie było okazją do podziękowań i gratulacji skierowanych do funkcjonariuszy i pracowników cywilnych za codzienną służbę i pracę.

 

To może Cię także zainteresować:
Wypadek na K24 w Luboszu
XVII Konkurs Przyrodniczo-Sportowy
Strażacy z Wielkopolski na PGE Narodowy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie i zdjęcia: st. asp. Paweł Piaskowski

Komentarze