Volkswagen uderzył w drzewo

05.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #auto   #wypadek   #drzewo   #kierowca   #sieraków   

4 grudnia br. o godzinie 19.30 policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Grobia (droga pomiędzy Sierakowem a Kwilczem).

 

Na miejscu wypadku działało kilka zastępów starzy pożarnej, zespól pogotowia ratunkowego oraz policjanci. Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki volkswagen golf najprawdopodobniej jadąc za szybko od Kwilcza w kierunku Sierakowa na łuku drogi nie opanował pojazdu, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo po prawej stronie drogi. Uderzenie było na tyle silne, że z auta wypadł silnik. 

Kierowca, 20-letni mieszkaniec gminy Kwilcz został zabrany do szpitala na badania. W trakcie zdarzenia był trzeźwy. 

Droga z Kwilcza do Sierakowa była zablokowana prawie 2 godziny. Ruch odbywał się przez Kurnatowice - Góra. 

Policjanci apelują o ostrożną jazdę, dostosowanie prędkości do warunków jakie panują na drodze. Wieczorami oraz w nocy możemy się spodziewać przymrozków, jezdnia w wielu miejscach może być oblodzona. 

W godzinach wieczorowo-nocnych na drogach możemy się także spodziewać zwierzyny leśnej, która nagle może pojawić się na drodze przed autem.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na K24 w Luboszu
Dofinansowanie na przebudowę drogi powiatowej
Prośba o pomoc w identyfikacji sprawców przestępstwa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze