Wizyta piłkarzy z Berlina

22.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #międzychód   

W dniach 2-5 czerwca br. w Skalmierzycach gościli piłkarze z amatorskiego klubu z Berlina o nazwie 1. FC PV Nord. Zawodnicy trenowali na "Orliku" przy ul. Gorzyckiej 1. Klub ten powstał dwa lata temu, a jednym z jego założycieli jest Chrystian Henicz, z pochodzenia Międzychodzianin.

 

W tych dniach piłkarze z Berlina mieli pięć jednostek treningowych na "Orliku".

W Mierzynie było ich łącznie 22 osoby, w tym 20 piłkarzy. Zagrali 2 mecze. Pierwszy 2×45min w niedzielę, który wygrali 9:7, a drugi z dwoma lub trzema piłkarzami ze stilonu Gorzów grany 2×30min. Wynik 6:6 I 4:5 po rzutach karnych.

Zawodnicy otrzymali gadżety z logo Międzychodu. Jak sami mówili bardzo podobał im się pobyt w mieście, co zaowocuje dalszą współpracą. Obiecali, że będą przyjeżdżali częściej i zadeklarowali, że zaproszą naszych zawodników do Berlina.

 

To może Cię także zainteresować:
"Szlachetna Paczka" strażacy też mają swój wkład w akcję
Wspólnie dla wielkopolskiej wsi
Bezpieczeństwo nad wodą podczas ferii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze