Włamanie do mieszkania w Międzychodzie

12.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #włamanie   #kradzież   #międzychód   

W piątek, 8 września br., po południu międzychodzcy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do mieszkania przy ulicy Dworcowej w Międzychodzie. Z mieszkania zginęła biżuteria i pieniądze.

 

Śledczy ustalili, że rabusiów najprawdopodobniej było dwóch, jeden z nich miał założoną jednorazową maskę chirurgiczną. Swoją przestępczą działalność prowadzili pomiędzy godziną 14.30 a 15.30.

Policjanci apelują do mieszkańców by w chwili zaobserwowania osób podejrzanie zachowujących się i przebywających w rejonie mieszkań, klatek schodowych, domostw, dziwnie ubranych np: niestosownie do panującej pogody lub jak to zrobili bandziory podczas ostatniego włamania - mieli założone maski chirurgiczne natychmiast powiadomili Policję.

Kryminalni cały czas pracują, zbierają informacje, przesłuchują świadków, prowadzą wiele innych czynności, które pozwolą na ustalenie sprawców oraz doprowadzą do ich zatrzymania i odzyskania skradzionego mienia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie są proszone o kontakt również anonimowo z Komendą Powiatową Policji w Międzychodzie pod numerem 95 748 82211 (dyżurny) lub 997.

 

To może Cię także zainteresować:
Odprawa służbowa policjantów KPP w Międzychodzie
Kronika policyjna 19-21.01.2018r.
Otwarcie sali sportowej przy SP nr 1 w Międzychodzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: pixabay.com

Komentarze