Wpadł na zdrapkach

15.09.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #złodziej   #kradzież   #zdrapki   #międzychód   

Śledczy z Międzychodu zatrzymali niedoszłego milionera. Wcześniej ukradł zdrapki sądząc, że być może trafi mu się spora wygrana. Za to trafiła mu się sprawa karna.

 

W poniedziałek (02.09) policjanci z Międzychodu otrzymali informację o kradzieży w jednym ze sklepów zdrapek Totalizatora Sportowego. Sprawcy najprawdopodobniej wykorzystując fakt, że sprzedawczyni obsługiwała klientów sklepu ukradli blisko 300 zdrapek na łączną kwotę ponad 1300 złotych. 

Do 5.09 sprawca – niedoszły milioner pozostawał nieznany. Śledczy zatrzymali wytypowanego złodzieja. Był to 27 letni mieszkaniec Międzychodu. W ustaleniu złodzieja policjantom pomógł monitoring sklepowy. 

Wśród skradzionych zdrapek trafila mu się wygrana na blisko 300 złotych. 

Paweł S. usłyszał zarzut kradzieży za co może trafić do więzienia na 5 lat. Teraz policjanci sprawdzają czy mężczyzna nie kradł zdrapek w innych punktach.


To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali sprawców włamań do aut
Nowi ratownicy w OSP
Projekt Socjalny "Liść" zakończony pełnym sukcesem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze