Wypadek drogowy w miejscowości Lutom

20.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #kolizja   #lutom   #sieraków   

W środę 17 lutego 2021 r. kilkanaście minut przed godziną 8:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie otrzymało zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Lutom, w którym samochód osobowy wypadł z drogi.

 

Po dojechaniu jednostek ochrony przeciwpożarowej na miejsce zdarzenia zastano pojazd, który wypadł z drogi i uderzył w drzewo. W zdarzeniu ranna została jedna osoba, która po udzieleniu pomocy przez ZRM została przetransportowana do szpitala. W działaniach brały udział: trzy zastępy JRG Międzychód, dwa zastępy z OSP Sieraków, jeden zastęp z OSP Chrzypsko Wielkie oraz jeden zastęp z OSP Lutom.

 

To może Cię także zainteresować:
Zbiórka krwi w Sierakowie
Niespokojny czwartek na drogach powiatu międzychodzkiego
Strażacy apelują -"Uważajmy na kruchy lód"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Międzychodzie / Opracował: Wydział ds. operacyjnych i kontrolno-rozpoznawczych Zdjęcia: JRG Międzychód

Komentarze