Wypadek drogowy w Sierakowie

22.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #sieraków   

W sobotę 20 lutego 2021 roku w Sierakowie doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego zostały poszkodowane dwie osoby.

 

Zgłoszenie o zdarzeniu do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Międzychodzie wpłynęło o godz. 01:09. Po dojeździe pierwszych jednostek ochrony przeciwpożarowej na miejsce zdarzenia zastano samochód, który prawym bokiem uderzył w drzewo. Dwie osoby znajdowały się wewnątrz pojazdu, były zakleszczone. Strażacy wykonali dostęp do osób poszkodowanych, a następnie przekazali je zespołowi ratownictwa medycznego. Poszkodowanych przetransportowano do szpitala.

Okoliczności wypadku wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie. Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy z JRG Międzychód oraz dwa zastępy z OSP Sieraków.

 

To może Cię także zainteresować:
Zbiórka krwi w Sierakowie
Niespokojny czwartek na drogach powiatu międzychodzkiego
Strażacy apelują -"Uważajmy na kruchy lód"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Międzychodzie / Opracowanie: Wydział ds. operacyjnych i kontrolno-rozpoznawczych Zdjęcia: KPP Międzychód, KP PSP Międzychód

Komentarze