Wypadek w Chrzypsku Wielkim

28.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #drzewo   #chrzypsko wielkie   

W dniu 27 lipca 2017r. w Chrzypsku Wielkim na ulicy Głównej doszło do wypadku drogowego, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo.

 

Do zdarzenia zadysponowano zastępy GBARt, GBA i SLRr z JRG Międzychód oraz GBA i SLRt z OSP Chrzypsko Wielkie. Po przybyciu JOP na miejsce kierowca z pasażerką siedzieli w samochodzie, natomiast pozostałe dwie osoby biorące udział w wypadku przebywały na zewnątrz pojazdu. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy, a także odłączeniu akumulatora w pojeździe. Dwie osoby zostały zabrane przez ZRM Międzychód do Szpitala Powiatowego w Międzychodzie, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało jedną osobę do Szpitala w Poznaniu, a ZRM Wronki przewiózł jedną osobę do Szpitala w Szamotułach. W działaniach czynności prowadziła też Policja. To już kolejny wypadek podczas wakacji z udziałem samochodów osobowych w powiecie międzychodzkim, apelujemy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drogach.

 

To może Cię także zainteresować:
Mieszkańcy ujęli, a policjanci zatrzymali włamywacza
"Szlachetna Paczka" strażacy też mają swój wkład w akcję
Bezpieczeństwo nad wodą podczas ferii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: st.asp. Paweł Piaskowski Zdjęcia: KP PSP Międzychód

Komentarze