Wypoczynek harcerzy w Łowyniu

03.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #kontrola   #harcerz   #łowyń   #międzychód   

Od początku wakacji strażacy KP PSP w Międzychodzie przeprowadzają kontrole baz wypoczynku, które odbywają się w różnych zorganizowanych formach.

 

W środę 3 lipca strażacy wraz z przedstawicielami Policji, Straży Leśnej oraz Sanepidu przeprowadzili kontrolę połączoną z pogadanką w Bazie Obozowej ZHP w Łowyniu, (wypoczywa tutaj 265 harcerzy). Tematem spotkania było omówienie zasad bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży. Szczególną uwagę zwrócono na aspekty związane z zachowaniem się podczas wystąpienia anomalii pogodowych, w tym na postępowanie w razie ogłoszenia ostrzeżeń meteorologicznych, a także na zasady współpracy harcerzy ze służbami ratowniczymi.


To może Cię także zainteresować:
Zatrzymano czyścicieli myjni samochodowych
Duży pożar zboża w Tuczępach
III edycja Turnieju Piłkarskiego Międzychód CUP 2019 za nami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: st. asp. Paweł Piaskowski, zdjęcia: st. sekc. Przemysław Lubik

Komentarze