Zapowiadają się wielkie remonty

07.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dofinansowanie   #remont   #łężeczki   #chrzypsko wielkie   #zamyślin   #międzychód   

Wojewoda Wielkopolski dnia 27 września 2019 r. poinformował, że decyzją Ministra Finansów Powiat Międzychodzki otrzymał środki w wysokości 360 tys. zł, które zostaną przeznaczone na remont DPS.

 

W Łężeczkach zostanie przeprowadzona termomodernizacja budynku głównego – polegająca na wymianie okien drewnianych dachowych w pokojach mieszkańców Domu i w pokojach dziennego pobytu wraz z dociepleniem ścian w pokojach „szczytowych”. 

W Domu Pomocy Społecznej Piłka Zamyślin modernizacja polega na wyłożeniu ścian i podłóg łatwo zmywalną powierzchnią i wyposażenie w odpowiednie meble i sprzęt. Modernizacja pomieszczenia i przystosowanie na salę rehabilitacyjną – budowa nowej instalacji elektrycznej, wyłożenie podłogi płytkami ceramicznymi, nowe tynki na ścianach i suficie, nowa instalacja elektryczna, drzwi oraz zakup specjalistycznego sprzętu.


To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali sprawców włamań do aut
Nowi ratownicy w OSP
Projekt Socjalny "Liść" zakończony pełnym sukcesem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze