Zarzut za atak na policjantów

03.12.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #policjant   #napaść   #nóż   #sieraków   

Pijany 26-latek usłyszał zarzut czynnej napaści na policjantów, po tym jak rzucił się na nich z nożem podczas interwencji w Sierakowie przy ulicy Poznańskiej. Mężczyzna został aresztowany.

 

Podejrzany został aresztowany na dwa miesiące. Podczas zatrzymania był pijany. Za napaść na policjantów grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Interwencja miała miejsce w Sierakowie przy ulicy Poznańskiej (dawniejszy ośrodek Dedal) w nocy z wtorku na środę (26/27.11). Na policję zadzwonił ochroniarz, prosząc o pomoc. Skarżył się na pijanego, awanturującego się i chodzącego po ośrodku z nożem mężczyznę. 

Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, awanturnik skierował swój atak na policjantów, ruszając natychmiast w ich kierunku. Mężczyzna cały czas trzymał w ręce nóż, grożąc nim. Sytuacja była dynamiczna i groźna. Policjanci wzywali napastnika do porzucenia noża. Ten nie reagował. Użyli wobec nie środków przymusu bezpośredniego. 

Agresor został obezwładniony i trafił do aresztu. Po przesłuchaniu przez prokuratora sąd zdecydował w piątek (29.11) o tymczasowym aresztowaniu. Mężczyzna usłyszał zarzut czynnej napaści na policjantów.


To może Cię także zainteresować:
Prawie jak Gang Olsena
Narkotyki i dopalacze - profilaktyka przed feriami
Narada roczna międzychodzkich policjantów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Międzychód / fot. policja.pl

Komentarze