Zatrzymano czyścicieli myjni samochodowych

10.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #zatrzymany   #kradzież   #pieniądze   #sieraków   #międzychód   

Włamywali się do automatów kasowych na myjniach bezdotykowych. Dwóch mężczyzn z lubuskiego usłyszało zarzuty włamań za co grozi 10 lat więzienia.

 

Kryminalni z międzychodzkiej komendy od maja br pracowali nad wyjaśnieniem kilku włamań do automatów kasowych na myjniach bezdotykowych w Sierakowie i w Międzychodzie. Rabusie wyłamując zabezpieczenie, a następnie podważając drzwi, dostawali się do automatów kasowych myjek ciśnieniowych, skąd zabierali pieniądze. Straty oszacowano na blisko 3500 złotych. 

Włamywacze wpadli gdy włamywali się do myjek w miejscowości Ostroróg w powiecie szamotulskim. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 34 lat, mieszkańców powiatu międzyrzeckiego. Starszy, wcześniej już popadł w konflikt z prawem. 

Śledczy przedstawili podejrzanym zarzuty kradzieży z włamaniem. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów, skorzystali z dobrowolnego poddania się karze, która stanowi karę pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz karę finansową.To może Cię także zainteresować:
Duży pożar zboża w Tuczępach
III edycja Turnieju Piłkarskiego Międzychód CUP 2019 za nami
Nowy most w Międzychodzie przejezdny w obu kierunkach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze