Zbiórka dla Polaków z Kresów Wschodnich

22.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#zbiórka   #pomoc   #chrzypsko wielkie   

Dobiegła końca coroczna zbiórka dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Akcja kibiców już od wielu lat wyszła poza Wielkopolskę i wspólnie z przyjaciółmi z Gdyni i Krakowa nosi nazwę "Triada Kresom".

 

Tym razem zbierana była szeroko rozumiana chemia gospodarcza. 

Sekcja Kaźmierz już po raz 10 uczestniczy w zbiórce i jak na jubileusz przestało była ona największą w historii. W 8 punktach zebrano ponad 250 kg artykułów chemicznych. 

Wszystkie dary na przełomie stycznia i lutego przekazane zostaną najbardziej potrzebującym Polakom mieszkającym na terenach dzisiejszej Ukrainy. 

Więcej informacji oraz relacja z wyjazdu na fb/ Kibolski Klub Dyskusyjny. 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców oraz przyjaciół Sekcji, którzy od początku nas wspierają.Podziękowania także dla lokalnych przedsiębiorców, właścicieli i kierowników sklepów, z którymi od lat owocnie współpracujemy: Kaźmierz: Chata Polska i Lewiatan, Chrzypsko Wielkie: Sam Trójka i Rabat, Pniewy: Lewiatan, Gaj Wielki: ABC, Otorowo: Aldik, Rokietnica: Żabka, firmie GUSMA z Sadów 


To może Cię także zainteresować:
Oficjalne otwarcie hali sportowej w Chrzypsku Wielkim
Zapowiadają się wielkie remonty
Zlikwidowano plantację marihuany

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: chrzypsko.pl / LPSK

Komentarze