Zdarzenie drogowe w Chrzypsku Wielkim

22.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #międzychód   

19 marca b.r. - w pierwszym dniu działań wojewódzkich "Prędkość - zero tolerancji" na drodze wojewódzkiej nr 186 w okolicach Chrzypska Wielkiego doszło do zdarzenia drogowego, którego prawdopodobną przyczyną była nadmierna prędkość.

 

W niedzielę około godz. 18:00 dyżurny międzychodzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na łuku drogi nr W186 w okolicy Chrzypska Wielkiego.

Policjanci skierowani na miejsce zdarzenia ustalili, że 35-letni mieszkaniec gminy Sieraków kierujący pojazdem marki Isuzu, podczas manewru wymijania innego uczestnika ruchu, na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem i "dachował" w przydrożnym rowie. Przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierujący był trzeźwy, a w pojeździe nie było pasażerów. Dla kierującego to wykroczenie zakończyło się na szczęście 200 zł. mandatem karnym i zatrzymanym dowodem rejestracyjnym pojazdu Isuzu.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zdrowego rozsądku i zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia.

 

To może Cię także zainteresować:
"Szlachetna Paczka" strażacy też mają swój wkład w akcję
Wspólnie dla wielkopolskiej wsi
Bezpieczeństwo nad wodą podczas ferii

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl / Waldemar Rymarski/KPP Międzychód | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze