Zdarzenie drogowe z udziałem pieszej

30.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #piesza   #auto   #potrącenie   #telefon   #chrzypsko wielkie   

W ubiegły piątek (26.05) policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu w rejonie przystanku autobusowego miejscowości Białcz gm. Chrzypsko Wielkie osoby pieszej.

 

Po dotarciu na miejsce zdarzenia policjanci drogówki ustalili, że młoda dziewczyna, lat 16, została potrącona przez samochód osobowy jadący od strony Chrzypska Wielkiego w stronę Łężęc.

Wypadek wydarzył się w pobliżu przystanku, na którym dziewczyna wysiadła z autobusu.

Poszkodowana została potrącona przez samochód osobowy, gdy ta najprawdopodobniej nie zachowując ostrożności wyszła za autobusu pod nadjeżdżający samochód.

Dziewczyna została przewieziona do szpitala. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Policjanci wstępnie też ustalili, że dziewczyna najprawdopodobniej podczas tego zdarzenia była pochłonięta obsługą telefonu komórkowego. W ostatnim czasie jest to jeden z głównych grzechów niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci bliżej ludzi
Skuterem wieźli "maryśkę"
Wypadek na DK 24

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze