Zebranie sprawozdawcze w OSP Zatom Nowy

19.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #zebranie   #podsumowanie   #międzychód   

W piątek, 16 marca 2018 roku, w jednostce OSP Zatom Nowy, odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze. W zebraniu uczestniczył Zastępca Burmistrza Międzychodu Rafał Ciszewicz, Inspektor do spraw obrony cywilnej i ochrony przeciwpożarowej Sławomir Pastok, członek prezydium Oddziału wojewódzkiego OSP RP w Poznaniu a jednocześnie Prezes Zarządu Powiatowego OSP RP w Międzychodzie Druh Stefan Lubik, Naczelnik Wydziału do spraw operacyjnych i kontrolno-rozpoznawczych pełniący funkcję Komendanta Miejsko-Gminnego OSP RP w Międzychodzie Paweł Piaskowski.

 

W zebraniu po raz pierwszy wzięła udział duża grupa Druhen z naszej miejscowości, które postanowiły wstąpić do naszej OSP i po odpowiednim przeszkoleniu zostać czynnymi ratowniczkami chcącymi brać udział w akcjach ratowniczych. To będzie pierwsza taka grupa Druhen w naszej gminie (a może i w powiecie) z czego jesteśmy bardzo dumni i życzymy Druhnom realizacji ich zamierzeń w dążeniu do celu. Bardzo dziękujemy pozostałym Druhom i Młodzieżowej Drużynie pożarniczej za tak liczny udział w zebraniu. Frekwencja wyniosła 76%.

Po złożeniu sprawozdań i gorącej dyskusji komisja Rewizyjna wystąpiła o udzielenie absolutorium dla zarządu, którzy obecni na zebraniu jednogłośnie udzielili zarządowi.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: III Nadwarciańskie Święto Pieśni
Międzychód: Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej
Międzychód: Dzień Wojska Polskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze