Zlikwidowano plantację marihuany

15.09.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #plantacja   #marihuana   #chrzypsko wielkie   

Międzychodzcy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej Poznań – Ławica zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Jest to owoc pracy operacyjnej funkcjonariuszy, która pozwoliła na zatrzymanie i zabezpieczenie marihuany oraz przedstawienie zarzutów.

 

Operacyjne działania policjantów i pograniczników pozwoliły na ustalenie miejsca, gdzie mogła znajdować się plantacja marihuany. Kryminalni sprawdzili swoje informacje i na jednej z posesji w gminie Chrzypsko Wielkie ujawnili 46 krzewów konopi indyjskich. We wtorek (03.09) zatrzymali w tej sprawie 60-latka, właściciela posesji. Hodowca był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. 

Mężczyźnie przedstawiono zarzut z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Odpowie za przestępstwo z art. 63 ust. 1 za co grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech.


To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali sprawców włamań do aut
Oficjalne otwarcie hali sportowej w Chrzypsku Wielkim
Poszukiwania mieszkańca Kaplina nadal trwają

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze